Özel Ders ve Etüt Takip Programı

Ders-etüt-öğrenci takip programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 7,84 MB
  • Version 3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Gültekin BUZKAN
Özel Ders ve Etüt Takip programı adından da anlaşılacağı gibi ders takip programıdır. Program ile basit ve hızlı bir şekilde dersler oluşturabilir ve bu derslerle alakalı ayrıntılı raporlar hazırlayabilirsiniz.
Özel Ders ve Etüt Takip programı adından da anlaşılacağı gibi ders takip programıdır. Program ile basit ve hızlı bir şekilde dersler oluşturabilir  ve bu derslerle alakalı ayrıntılı raporlar hazırlayabilirsiniz.

Programın kullanımıda basittir. Sadece birkaç işlemle istediğiniz bir tarihe, istediğiniz bir öğretmenden ve istediğiniz bir konu üzerine yeni bir ders oluşturabilir ve bu dersi istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu derse istediğiniz öğrenciyi ekleyebilirsiniz. Program oluşturduğunuz dersler ve öğrenci listelerini çıktı olarakta alabilirsiniz.

Program eğitmenin girdiği veriler ışığında öğrencinin ders durumu ile ilgili ayrıntılı raporda verebilmektedir. Böylece maksimum verime ulaşmak hedeflenmektedir.

Program tüm ders büroları derhaneler ve özel okullar tarafından kullanılabilecek bu program derslerin daha düzenli ve işlevsel bir platroma oturtulmasında sizlere yardımcıolaraktır.
Daha Fazla Göster
Özel Ders ve Etüt Takip Programı indir